Uspjesi

USPJESI DVD-a VRATIŠINEC (prvo, drugo ili treće mjesto)

2017.

TOTOVEC – VIII. susreti vatrogasaca (muški “A” – 2. mjesto)
TOTOVEC – VIII. susreti vatrogasaca (pomladak muški 1 – 2.mjesto)
TOTOVEC – VIII. susreti vatrogasaca (pomladak muški 2 – 3.mjesto)
ČAKOVEC – VII. kup za pomladak VZG Čakovca (pomladak muški 2 – 2. mjesto)
VRATIŠINEC – 19. natjecanje upotrebom podzemnih hidranata (seniori žene – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – 19. natjecanje upotrebom podzemnih hidranata (seniori muški – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – 19. natjecanje upotrebom podzemnih hidranata (mladež muški2 – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – 19. natjecanje upotrebom podzemnih hidranata (mladež muški1 – 2.mjesto)
ŽIŠKOVEC – XIX. Igre vatrogasne mladeži (pomladak muški – 1. mjesto)
MURSKO SREDIŠĆE – Natjecanje VZP s VMŠ (žene A – 1. mjesto)
MURSKO SREDIŠĆE – Natjecanje VZP s VMŠ (muški A – 2. mjesto)
DONJI MIHALJEVEC – 5. Dravski kup za pomladak (pomladak muški 2 – 3. mjesto)
GORNJI KURŠANEC – 2. kup G. Kuršanca za pomladak (pomladak muški 2 – 1. mjesto)
GORNJI KURŠANEC – 2. kup G. Kuršanca za pomladak (pomladak muški 1 – 2. mjesto)
VRATIŠINEC – 4. kup Vratišinca za pomladak i mladež (pomladak muški – 2.mjesto)
MERHATOVEC – 3. utrka vatrogasaca (ekipno pomladak – 2. mjesto)
MERHATOVEC – 3. utrka vatrogasaca (ekipno mladež – 2. mjesto)

2016.

ŠANDOROVEC – Memorijal Oreški-Carović (pomladak muški – 2.mjesto)
ČAKOVEC – VI. kup VZG Čakovca (pomladak muški –1.mjesto)
TOTOVEC – VII. Susret vatrogasaca (pomladak muški – 2.mjesto)
SV. MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene 1 – 1.mjesto)
SV. MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški 1 – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški A – 2.mjesto)
GORNJI KURŠANEC – 29. memorijal “Smrtić-Možanić” – (žene A – 2. mjesto)
VRATIŠINEC – 3. kup Vratišinca za pomladak i mladež (mladež muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – 3. kup Vratišinca za pomladak i mladež (pomladak muški – 2.mjesto)

2015.
TOTOVEC – VI. susreti vatrogasaca (žene A – 3.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene 1 – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene 3 – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene 2 – 3.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški 1 – 1.mjesto)
LAPŠINA – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 1.mjesto)
GORNJI KURŠANEC – 28. memorijal “Smrtić – Možanić” (žene A – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – 2. prednatjecanje pomlatka i mladeži VZP (mladež muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – 2. prednatjecanje pomlatka i mladeži VZP (pomladak muški – 1.mjesto)

2014.
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene 1 – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški A – 3.mjesto)
VRATIŠINEC – Prednatjecanje pomlatka i mladeži VZP (pomladak muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Prednatjecanje pomlatka i mladeži VZP (mladež muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Prednatjecanje pomlatka i mladeži VZP (mladež žene – 2.mjesto)

2013.
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 1.mjesto)
KRIŽOVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški – 1.mjesto)
KRIŽOVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene1 – 1.mjesto)
KRIŽOVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene2 – 2.mjesto)

2012.
SELNICA – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 3.mjesto)
SELNICA – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški A – 3.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene1 – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene2 – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 3.mjesto)

2011.
KRIŽOVEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 3.mjesto)
LAPŠINA – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene1 – 1.mjesto)
LAPŠINA – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene2 – 2.mjesto)
LAPŠINA – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 2.mjesto)

2010.
PEKLENICA – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški – 2.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene1 – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene2 – 2.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 3.mjesto)

2009.
MURSKO SREDIŠĆE – Natjecanje VZP sa VMŠ (žene A – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima  (muški – 2.mjesto)
VRATIŠINEC –  Natjecanje podzemnim hidrantima (žene1 – 3.mjesto))
VRATIŠINEC –  Natjecanje podzemnim hidrantima (žene2 – 1.mjesto)
VRATIŠINEC –  Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 1.mjesto)

2008.
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 2.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež muški – 1.mjesto)

2007.
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 2.mjesto)
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 3.mjesto)

2006.
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež muški – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 2.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 2.mjesto)

2005.
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 2.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež muški – 1.mjesto)
VRATIŠINEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 1.mjesto)

2004.
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 3.mjesto)

2003.
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 2.mjesto)
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež muški – 2.mjesto)

2002.
IVANOVEC – Natjecanje VZMŽ mladež (djeca muški – 1.mjesto)
LAPŠINA – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški B – 2.mjesto)

2000.
STRAHONINEC – Natjecanje VZMŽ mladež (djeca žene – 1.mjesto)
PEKLENICA – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški B – 3.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (žene – 2.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (mladež žene – 3.mjesto)

1999.
SAVSKA VES – Natjecanje VZMŽ mladež (djeca žene – 1.mjesto)
SAVSKA VES – Natjecanje VZMŽ mladež (mladež muški – 3.mjesto)

1998.
SVETI MARTIN NA MURI – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški B – 1.mjesto)
GORNJI KRALJEVEC – Natjecanje podzemnim hidrantima (muški – 3.mjesto)

1997.
VRATIŠINEC – Natjecanje VZP sa VMŠ (muški B – 2.mjesto)

1995.
VRATIŠINEC – Općinsko natjecanje (muški B – 2.mjesto)

1994.
KRIŠTANOVEC – Odredsko natjecanje (muški B – 2.mjesto)

1993.
ŽIŠKOVEC – Odredsko natjecanje (muški B – 3.mjesto)

1989.
IVANEC – Susret pionira Hrvatske i Slovenije (pioniri – 3.mjesto)

1985.
ŽIŠKOVEC – Općinsko natjecanje (pioniri – 1.mjesto)

1983.
SPLIT – Republičko natjecanje (omladinci – 3.mjesto)
GORNJI KURŠANEC – Općinsko natjecanje (pioniri – 2.mjesto)

1982.
PRETETINEC – Općinsko natjecanje (pioniri – 3.mjesto)
FERKETINEC – Odredsko natjecanje (muški – 1.mjesto)

1981.
VUČKOVEC – Natjecanje seniora (muški- 2.mjesto)
PRELOG – Natjecanje Općine Varaždin (pioniri – 2.mjesto)
VARAŽDIN – Susret pionira Hrvatske i Slovenije (pioniri – 3.mjesto)

1980.
KRAPINA  – Susret pionira Hrvatske i Slovenije (pioniri – 2.mjesto)

1979.
SLOVENSKE KONJICE – Susret pionira Hrvatske i Slovenije (pioniri – 1.mjesto)

1978.
PALINOVEC – Općinsko natjecanje (pioniri – 1.mjesto)

1962.
KRIŽOVEC – natjecanje II. rajona VOO Mursko Središće (muški – 1.mjesto)

1960.
ČAKOVEC  – Općinsko natjecanje do 300l/min  (muški – 1.mjesto)
XXXXXXX – Natjecanje VOO Mursko Središće – (muški – 1.mjesto)

1958.
ŠTRUKOVEC – Natjecanje VOO Mursko Središće – (muški – 1.mjesto)

10904833_10153018481592630_78070880_n

Ormar s peharima i priznanjima

Share Button

Leave a Reply