Sukladno Odluci Općinskog načelnika o dodjeli financijskih sredstava, DVD Vratišinec od Općine Vratišinec dobio je 12.000,00 kn za projekt uređenja vatrogasnog poligona – 2.faza. Tokom čitave 2020. godine, a ovisno o vremenskim prilikama i obavezama samih članova, članovi su marljivo uređivali svoj poligon. Tako su vlastitim snagama članovi rušili drva, kako bi se na samom početku iskrčila šuma. Nakon što su se sva drva porušila, krenulo se u malčiranje i kopanje velikih panjeva. Općina svoj poligon uređuje na parceli koju je Općina dobila darovnicom od Ministarstva državne imovine baš u tu svrhu. Zahvaljujemo Općino Vratišinec na sufinanciranju našeg projekta. Svakako ćemo u 2021. godini nastaviti s uređenjem kako bi se poligon što prije priveo svojoj svrsi.