DOBROVOLJNO VATROGASNO DRUŠTVO VRATIŠINEC organizira VII. kup Vratišinca za pomladak i mladež koji će se održati u subotu, 20. svibnja 2023. godine na igralištu NK „Sokol“ Vratišinec s početkom u 12.00 sati pod pokroviteljstvom Općine Vratišinec.

Natjecanje će se provoditi sukladno odredbama “Pravilnika o natjecanjima u Republici
Hrvatskoj” u četiri kategorije i to: mladež muški, mladež žene, pomladak muški i pomladak
žene. Izvode se dvije vježbe i štafetna utrka.

Kotizacija po ekipi iznosi 50 EUR (376,73 kn po fiksnom tečaju konverzije: 7,53450) u što je
uključeno:

-pehari za tri prvoplasirane ekipe u svakoj kategoriji
-medalje za sve natjecatelje
-diploma za sudjelovanje
-prehrana za 10 osoba (par kobasica ili par hrenovki + sok)

Molimo javiti broj ekipa i članova najkasnije do 17. svibnja 2023. godine na brojeve: zapovjednik Mihael Grbavec 098-9074-491, zamjenik zapovjednika Andrija Kvakan 098-9519-750, tajnica Magdalena Šoltić 099-6788-522 na email: vatrogasci.vratisinec@gmail.com ili putem online prijavnice .

Prijava je obvezujuća. U prijavi možete navesti željeno vrijeme nastupa.

Redoslijed nastupa će biti objavljen dan ranije na službenim internetskim stranicama DVD-a Vratišinec www.dvd-vratisinec.hr i Facebook page DVD-a Vratišinec.

U slučaju nastupa izvanrednih okolnosti, organizator zadržava pravo promjene vremena početka natjecanja kao i pravo odgode istog, o čemu će sudionici biti pravovremeno obaviješteni putem Facebook stranice Društva.

Obračun godina starosti natjecatelja vrijedi na dan 20.05.2023. godinu. Natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost.

Radujemo se vašem dolasku.

Uz vatrogasni pozdrav: Vatru gasi, brata spasi!

DVD Vratišinec