Selnica: 21. natjecanje upotrebom podzemnih hidranata

U subotu, 24. kolovoza sudjelovali smo na 21. natjecanju s podzemnih hidrantima. Ovogodišnji domaćin istoimenog natjecanja bio je DVD Selnica. Podsjećamo da se ova vrsta natjecanja može održati isključivo unutar VZP-a. Na natjecanju smo sudjelovali s 4 ekipe i to s dvije ekipe seniori muški, jednom ekipom seniorki te jednom ekipom mladež muški. U kategoriji mladeži muški naša ekipa osvojila je odlično 2. mjesto iza ekipe iz Domašinca. Ženska ekipa osvojila je 3. mjesto. Također 3. mjesto osvojila je i muška 1 ekipa, dok je muška 2 ekipa zauzela 5. mjesto u svojoj kategoriji. Natjecanju su prisustvovali predsjednik VZP-a Marko Strojko, ispred VZMŽ pomoćnik zapovjednika St jepanTomašek, načelnik Općine Selnice Ervin Vičević i mnogi drugi uvaženi gosti. Pohvalili bismo naše ekipe koje su se s natjecanja vratili s 3 pehara od 4 ekipe.

Share Button