Jučer smo u Domu kulture “Dr. Vinko Žganec” održali 98. po redu izvještajnu skupštinu našega društva.

Nakon pozdravne riječi predsjednika društva Stjepana Kozara, uslijedili su izvještaji o radu i blagajnički izvještaji kojima smo prisutne upoznali s našim radom tijekom protekle 2023. godine.

Naši članovi Vito Topolko, Zoran Trstenjak, Marijan Trstenjak, Michael Ditzer, Stjepan Moharić i Pavao Mesarić primili su spomenice za 10 godina aktivnoga rada u društvu, dok su Antonija Grbavec i Dora Tot primile spomenice za 20 godina aktivnoga rada.

Priznanja za stečeno zvanje vatrogasac primili su Magdalena Pleša, Katarina Petak, Vanja Horvat i Samuel Šarić.

Uz goste iz okolnih DVD-ova među uzvanicima su bili i Marko Strojko ispred VZMŽ, općinski načelnik Mihael Grbavec, predstavnik vatrogasnih veterana, v.d. zapovjednik VZO Vratišinec te prijatelji iz Ebreichsdorfa.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji na bilo koji način podupiru rad našega društva te našim članovima koji odvajaju svoje vrijeme za napredak i razvoj DVD-a Vratišinec.

Share Button