OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U nedjelju 12. ožujka, u prijepodnevnim satima održan je ispit za zvanje vatrogasca I. klase VZP grada Mursko Središće i općina Selnica, Sv. Martin na Muri i Vratišinec. Uz polaznike istoimene zajednice osposobljavanju su se odazvali i članovi DVD-a Sivica i Podturen. Tako je tečaj započeo u srijedu, teorijskim predavanjem iz predmeta “Sprave i oprema” koje je održao dozapovjednik VZMŽ Robert Meglić, a nastavio se u subotu vježbom VMŠ koje je održao zapovjednik VZPa Mihael Grbavec u suradnji s Antonijom Perčić dugogodišnjom članicom DVD-a Vratišinec. Ispitu je pristupilo ukupno 25 vatrogasaca te svi uspješno stekli zvanje vatrogasca I.klase.
Svim prisutnima obratili su se ispred VZMŽ Robert Meglić, ispred VZP zapovjednik Mihael Grbavec, a ispred domaćina predsjednik Stjepan Kozar.
Po završetku ispita za sve polaznike domaćin je osigurao domjenak i druženje.