OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sv. Misom u crkvi Uzvišenja Sv. Križa i svečanom sjednicom Općinskog vijeća Općine Vratišinec 14. rujna na blagdan Križova započeli su Dani Općine Vratišinec. Svečanu sjednicu otvorila je zamjenica predsjednika OV-a Štefanija Jambrošić koja je pozdravila sve prisutne. Uz bogat kulturni program u kojem su se predstavile Udruge s područja Općine, dječji vrtić “Srčeko” i škole s područja općine, svečana sjednica iskorištena je za dodjelu općinskih priznanja. Tako je DVD Vratišinec povodom 90. obljetnice primio “Pečat” Općine Vratišinec. Zapovjednik Društva Mihael Grbavec također je primio “Pečat” općine kao nagrada za dugogodišnji rad u Društvu, dok su Antonija Perčić, Magdalena Šoltić i Bernard Podgorelec primili “Zahvalnicu” Općine Vratišinec. Svim dobitnicima Općinskih priznanja još jedanput čestitamo i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA