DVD Gornji Kraljevec bio je domaćin javne pokazne vježbe VZP grada Mursko Sredisće i općina Selnica, Sveti Martin na Muri i Vratišinec koja se održala na objektu Društvenog doma u Gornjem Kraljevcu. Vježba se sačinjavala od unutarnje navale, gašenja objekta s autoljestvi, štićenje okolnih objekata te dobave vode iz bunara. Vježbom je zapovijedao zapovjednik VZP Grbavec Mihael koji je vježbu ocijenio uspješno odrađenom. Vježbu je pratila i zamjenica načelnika općine Vratišinec Milena Granatir, zamjenik predsjednika VZP Stjepan Kozar te zapovjednik DVD-a Gornji Kraljevec koji su iskazali zadovoljstvo viđenim. DVD Vratišinec na vježbi je sudjelovao s 6 članova s zapovjednik vozilom te AC s zadaćom štićenja objekta jednim mlazom te gašenje krovišta pomoću autoljestvi.