961672_10206657549905985_1601614619_nU nedjelju, 5.4. 2015. godine vatrogasci s područja Župe Sv.Križa u Vratišincu (DVD Peklenica, Gornji Kraljevec, Križovec i Vratišinec) sudjelovali su u Sv.Misi i procesiji povodom najvećem kršćanskog blagdana Uskrsa. Uskrsnom slavlju u svečanim i radnim odorama prisustvovalo je četerdesetak vatrogasaca. Sv. Misu predvodio je župnik Pavao Mesarić, počasni član našeg Društva, koji je na samom kraju zahvalio svim prisutnim vatrogascima što su uveličali Uskrsno slavlje.

Po prvi put u povijesti DVD-a Vratišinec šest članica imalo je priliku nositi nova ženska svečana vatrogasna odijela koje je DVD Vratišinec nedavno nabavio. Ovim putem DVD Vratišinec se zahvaluje svim vatrogascima koji su se odazvali Sv. Misi.

Članice DVD-a  Vratišinec u svečanim odijelima
Članice DVD-a Vratišinec u svečanim odijelima