U subotu 9. ožujka u vatrogasnom domu u Vratišincu održali su se ispiti za zvanje ”VATROGASAC” i ”VATROGASAC I. KLASE”. Praktični dio održao se na rukometnom igralištu kod osnovne škole. Zvanje vatrogasca steklo je ukupno 22 člana, dok je za vatrogasca I. klase položilo 5 članova. Predavači su bili Krištofić Ivan, Besadić Željko, Trupković Dragutin, Horvat Dragutin, Bujanić Ivan, Kovačić Damir dok su vježbe održavali Jakopić Dražen i Grbavec Mihael. Ispitu su prisustvovali članovi iz DVD-a Dekanovec, DVD-a Domašinec, DVD-a Križovec, DVD-a Miklavec, DVD-a Mursko Središće, DVD-a Podturen, DVD Peklenica, DVD-a Sivica, DVD-a Vratišinec i DVD-a Zasadbreg. Nakon ispita domačin je pripremio zakusku za sve predavače i polaznike, a svima se obratio i čestitao načelnik općine Vratišinec Mlinarić Zdravko.