Da se sve može, kad se male ruke slože dokazala je nekolicina članova te su u mjesecu listopadu (1. – 7.10.)  “zasukali rukave” te su krenuli sa preuređenjem dječjeg igrališta kod Osnovne škole Vratišinec. Složen je novi tobogan, pofarbana kućica na kojoj su njihalice, složene su klackalice te na samom kraju uredili okoliš sa nekoliko inovativnih ideja. Za sanaciju dječjeg igrališta puno sluha imao je i načelnik općine Zdravko Mlinarić, koji je pribavio sav potreban materijal kako bi dječje igralište moglo dobiti onaj sjaj koji i zaslužuje. U akciji je sudjelovalo 10 članova, a utrošeno je 200 sati. Na samom kraju DVD Vratišinec zahvaljuje svim članovima koji su odvojili svoje vrijeme za uređenje parka.

Fotogalerija…