U subotu, 26. svibnja na igralištu u Palinovcu, pod domaćinstvom DVD-a Palinovec održano je Županijsko vatrogasno natjecanje VZMŽ za pomladak i mladež. Na natjecanju je ukupno nastupilo 112 ekipa podijeljenih u 5 kategorija; pomladak muški i ženski, mladež muški i ženski, te kategorija gosti.

Na istoimenom natjecanju DVD Vratišinec sudjelovao je s 3 ekipe i to 2 ekipe pomlatka muški i jednom ekipom mladeži muški. U najbrojnijoj kategoriji PM, naša 1. ekipa osvojila je 5. mjesto i zlatnu medalju, dok je ekipa PM2 osvojila 41. mjesto od 54 natjecateljskih desetina u toj kategoriji i brončanu medalju. U kategoriji mladeži muški sudjelovalo je ukupno 26 natjecateljskih desetina, a naša ekipa osvojila je odlično 4. mjesto i zlatnu medalju.

Čestitke ekipama na sudjelovanju i uloženom trudu.