U subotu 28. lipnja na stadionu SRC “Mladost” u Čakovcu održano je jedanaesto po redu vatrogasno natjecanje za mladež u organizaciji Hrvatske vatrogasne zajednice, a pod domaćinstvom VZ Međimurske županije. Na natjecanje je ukupno nastupilo 107 ekipa (56 mladež muška, 51 mladež žene) te dvije ekipe gostiju iz Austrije i Mađarske. DVD Vratišinec može se ponositi svojim zapovjednikom Mihaelom Grbavcom, ujednom i jedinim vatrogasnim sucem iz društva što je imao čast biti dio ovako velikog događaja, time što je sudio na igrama vatrogasne mladeži koje su se provodile (prema službenom programu natjecanja)  u sklopu državnog natjecanja. Iskrene čestitke zapovjedniku, te mu članovi društva žele puno uspješnog i korektnog suđenja na ostalim natjecanjima. Na samom kraju DVD Vratišinec čestita ekipama iz područja Međimurske županije na odličnim rezultatima.