Strušeno stablo u ulici Brodec (8)

Olujni vjetar koji neumorno puše već nekoliko dana, a kojega meteorolozi najavljuju i sljedećih dana zadao je danas popodne posla vatrogascima iz Vratišinca. Na lokalnoj cesti u ulici Brodec u šumi je došlo do rušenja nekoliko stabla koja su zaustavila promet. Stabla su uklonili vatrogasci uz pomoć nekolicine mještana. Nakon povratka u vatrogasni dom stigla je dojava od strane policije o srušenim stablima na istoj dionici, a koje su opet uspješno uklonili članovi DVD-a Vratišinec.

Strušeno stablo kod župne crkve Sv. Križa u Vratišincu (9)

Snažan vjetar koji puše tijekom čitavog dana, u popodnevnim/večernjim je satima srušio stogodišnju lipu kod župne crkve u Vratišincu. Stablo su uklonili pripadnici DVD-a Vratišinec. Na intervenciju izlazi petero članova DVD Vratišinec sa navalnim vozilom.

Više fotografija može pogledati na našoj facebook stranici.

10346006_748992555140307_2073388134374707950_n
Srušeno stablo u ulici Brodec
Srušena stogodišnja lipa kod crkve u Vratišincu

izvor: Andrija Kvakan